1 2 Graham Jarvis GBR Husqvarna TE 300 03:45:38 CP 12 – Gold

2 5 Mario Roman ESP Sherco 300 03:47:00 CP 12 – Gold

3 9 Wade Young ZAF Sherco 300 03:47:20 CP 12 – Gold

4 3 Alfredo Gomez ESP KTM 300 EXC 03:52:39 CP 12 – Gold

5 7 Billy Bolt GBR Husqvarna TE 300 03:54:26 CP 12 – Gold

6 6 Jonathan Walker GBR KTM 300 EXC 03:55:54 CP 12 – Gold

7 1 Lars Enöckl AUT KTM 250 EXC 03:59:52 CP 12 – Gold

8 4 Paul Bolton GBR Eurotek KTM 04:04:33 CP 12 – Gold

9 8 Pol Tarrés Roca ESP Beta Factory 300

CC 04:12:54 CP 12 – Gold

10 35 Xavier León Sole ITA Husqvarna TE 300 04:18:08 CP 12 – Gold

11 15 David Cyprián CZE KTM 250 EXC 04:27:52 CP 12 – Gold

12 142 Teodor Kakakchiev BUL KTM 300 EXC 04:34:11 CP 12 – Gold

13 95 Yòzsa Norbert Levente ROU Husqvarna 300 04:37:02 CP 12 – Gold

14 10 Rienk Tuinstra ROU KTM 300 EXC 04:38:28 CP 12 – Gold

15 45 Barend Erasmus ZAF KTM 300 EXC 04:50:21 CP 12 – Gold

16 11 Michele Bosi ITA Beta 300 04:51:09 CP 12 – Gold

17 33 Kye Anderson AUS KTM 300 EXC 05:19:15 CP 12 – Gold

18 19 Sam Winterburn GBR KTM 300 EXC 05:22:58 CP 12 – Gold

19 96 Paul Fratila ROU KTM 350 EXC 05:28:00 CP 12 – Gold

20 14 Mark Jackson GBR KTM 300 05:32:47 CP 12 – Gold

21 37 Rannar Uusna EST KTM 300 EXC 05:36:03 CP 12 – Gold

22 73 David Wood GBR KTM 300 EXC 05:40:48 CP 12 – Gold

23 31 Chris Perry AUS KTM 300 EXC 05:42:44 CP 12 – Gold

24 53 Tim Coleman AUS Beta 300 RR 05:53:59 CP 12 – Gold

25 17 Josef Westgarth GBR KTM 300 EXC 06:02:04 CP 12 – Gold

26 20 James Jackson GBR KTM 300 06:02:44 CP 12 – Gold

27 74 Will Westgarth GBR KTM 300 EXC 06:06:18 CP 12 – Gold

28 13 Leon Hentschel DEU KTM 300 EXC 06:12:15 CP 12 – Gold

29 21 Zdenek Cyprián CZE KTM 250 EXC 06:25:59 CP 12 – Gold

30 30 Alex Sedlmair DEU KTM 350 F 06:38:17 CP 12 – Gold

31 23 Bayram Uysal TUR Husqvarna TE300 06:41:15 CP 12 – Gold

32 16 Yunus Mor TUR KTM 250 EXC 06:13:51 CP 11 – Silver

33 122 Gavrilov Mikhail RUS Husqvarna TE 250 06:16:28 CP 11 – Silver

34 40 Stefan Popescu ROU BETA 300 RR 06:22:53 CP 11 – Silver

35 130 Nuno Pereira POR KTM Freeride 250 R 06:35:35 CP 11 – Silver

36 50 Oleg Bibikov RUS KTM 300 06:28:42 CP 10 – Silver

37 83 Suff Sella ISR KTM 85 SX 06:19:18 CP 9 – Silver

38 49 Dmitry Serov RUS Sherco 300 06:21:35 CP 9 – Silver

39 22 Mark Kirby GBR KTM 300 EXC 06:51:59 CP 9 – Silver

40 84 Tsuk Sella ISR Husqvarna TE 300i 06:32:36 CP 8 – Silver

41 12 Varga Zsolt ROU KTM 300 03:04:56 CP 7 – Silver

42 32 Robert Byrnes AUS Husqvana 300 TC 03:35:05 CP 7 – Silver

43 18 Nathan Ball GBR Beta 300 03:13:11 CP 6 – Silver

44 85 Elary Talu EST KTM 300 EXC 03:13:27 CP 6 – Silver

45 145 Reifer Heinrich ITA KTM 300 EXC 03:29:10 CP 6 – Silver

46 34 Andrew Jefferies AUS Husqvarna TE 250 03:38:36 CP 6 – Silver

47 121 Muhammet Ali Yüksel TUR Husaberg TE 250 04:13:49 CP 6 – Silver

48 93 Erik Buursema NLD Husqvarna 300 04:17:22 CP 6 – Silver

49 38 Martin Lindtner DEU Husqvarna 350 04:24:43 CP 6 – Silver

50 41 Markus Fasching AUT KTM 250 EXC 04:36:44 CP 6 – Silver

51 56 Csabi Farene ROU KTM 300 EXC 05:14:00 CP 6 – Silver

52 48 Ümit Kaya TUR KTM 250 EXC 05:17:13 CP 6 – Silver

53 167 Fevzi Burak Akbulut TUR KTM 250 EXC 05:20:07 CP 6 – Silver

54 92 Yaron Lugassi ISR Husqvarna TE 300 05:23:19 CP 6 – Silver

55 158 Yunus Muşmul TUR Husqvarna TE 300 05:27:50 CP 6 – Silver

56 66 Julian Rylance GBR KTM 300 EXC 05:28:11 CP 6 – Silver

57 152 Saban Özdemir TUR KTM 300 EXC 05:35:57 CP 6 – Silver

58 51 Incze Csaba ROU KTM 250 EXC 05:37:45 CP 6 – Silver

59 132 Charl Moolman ZAF KTM 300 05:38:09 CP 6 – Silver

60 97 Claudiu Bozesan ROU KTM 350 EXC-F 05:40:09 CP 6 – Silver

61 112 Emre Coşar TUR Husqvarna TE 250 05:41:19 CP 6 – Silver

62 128 Namki Lee KOR Husqvarna 300 05:46:15 CP 6 – Silver

63 63 Emma Broadbent AUS KTM 300 EXC 05:51:04 CP 6 – Silver

64 160 Ahmet Yilmaz TUR KTM 300 EXC 05:51:51 CP 6 – Silver

65 166 Atilla Özkolacik TUR KTM 250 EXC 05:54:19 CP 6 – Silver

66 80 Timo Jungmann DEU KTM 300 EXC 05:57:08 CP 6 – Silver

67 86 Yosef Gutman ISR KTM 300 TPI 05:57:29 CP 6 – Silver

68 163 Javier Alejandro ISR Husqvarna TE 300 06:00:38 CP 6 – Silver

69 123 Stratos Markis GRC KTM 250 EXC 06:01:24 CP 6 – Silver

70 76 William Cornthwaite GBR KTM 300 EXC 06:01:57 CP 6 – Silver

71 47 Sven Hentschel DEU KTM 300 EXC 06:03:30 CP 6 – Silver

72 162 Kunter Kuşcu TUR Husqvarna TE 250 06:04:34 CP 6 – Silver

73 124 Gregory Karpelis GRC Husqvarna TE 250 06:06:15 CP 6 – Silver

74 59 Valerii Oleinikov RUS KTM 250 EXC 06:19:38 CP 6 – Silver

75 36 Melissa Bruce AUS Husqvarna TE 300 06:21:16 CP 6 – Silver

76 60 Tobias Schindelar AUT KTM 300 EXC 06:42:58 CP 6 – Silver

77 150 Murat Kizak TUR Beta X.trainer 250 06:47:45 CP 6 – Silver

78 116 David Kemoklidze GEO KTM EXC 300 06:54:59 CP 6 – Silver

79 94 Dani Otil ROU KTM 300 EXC 03:25:30 CP 5 – Bronze

80 186 Murat Ersahin TUR Husqvarna FE 250 06:04:59 CP 5 – Bronze

81 157 Riho Kollist EST KTM 300 EXC 06:13:03 CP 5 – Bronze

82 115 Giorgi Otiashvili GEO Husqvarna TE300 06:36:00 CP 5 – Bronze

83 88 Ronen Cohen ISR KTM 300 06:36:49 CP 5 – Bronze

84 98 Evgeny Kosukhin RUS Husqvarna TE 300 06:38:53 CP 5 – Bronze

85 101 Mathias Meister CHE Husqvarna 350 06:42:54 CP 5 – Bronze

86 28 Murat Kökçü TUR Husqvarna TE250 06:46:04 CP 5 – Bronze

87 113 Sinan Şahinkaya TUR KTM Freeride 250R 06:51:37 CP 5 – Bronze

88 125 Apostolos Kyrogiannis GRC Husqvarna TE 300 06:53:27 CP 5 – Bronze

89 147 Muhammet Cetin TUR Beta 250 RC 06:59:10 CP 5 – Bronze

90 120 Kemal Deveci TUR KTM 300 EXC 03:17:59 CP 4 – Bronze

91 61 Klaus Huemer AUT Sherco SE300 R 03:50:25 CP 4 – Bronze

92 77 Jamie Williams GBR KTM 85 CC 04:28:22 CP 4 – Bronze

93 75 Paul Westgarth GBR KTM 300 EXC 04:42:18 CP 4 – Bronze

94 184 Mevlüt Kolay TUR KTM 250 EXC 05:00:01 CP 4 – Bronze

95 149 Kadir Öcal TUR Husqvarna 250 05:00:32 CP 4 – Bronze

96 52 James Doherty AUS KTM 250 EXC 05:03:12 CP 4 – Bronze

97 103 Abdulkerim Seteroğlu TUR KTM 250 EXC 05:04:55 CP 4 – Bronze

98 111 Adem Demirhan TUR Husqvarna TE 300 05:14:10 CP 4 – Bronze

99 161 Kerem Çetınkaya TUR Husqvarna TE 250 05:14:35 CP 4 – Bronze

100 57 Zsigmond Atila ROU KTM 300 EXC 05:23:23 CP 4 – Bronze

101 65 Gavin Hunt GBR Husqvarna TE 250i 05:26:40 CP 4 – Bronze

102 131 Wayne Sheppard ZAF KTM 300 05:29:00 CP 4 – Bronze

103 87 Udi Lapid ISR KTM 300 05:32:02 CP 4 – Bronze

104 71 Darren Heyes GBR Beta 300 RR 05:33:05 CP 4 – Bronze

105 72 Brodie Heyes GBR Beta 300 RR 05:33:07 CP 4 – Bronze

106 58 Thomas Pintal DEU Husqvarna TE300 05:36:00 CP 4 – Bronze

107 155 Nuh Çırpıcı TUR Ramzey 200 05:43:44 CP 4 – Bronze

108 193 Servet Arpaci TUR KTM EXC 250 05:43:53 CP 4 – Bronze

109 178 Fatih Cüneyt Balım TUR KTM 300 EXC 05:52:10 CP 4 – Bronze

110 117 Sebastian Diemer DEU KTM EXC 300 05:52:55 CP 4 – Bronze

111 99 Alexandr Antipin RUS Husqvarna TE 350 05:54:16 CP 4 – Bronze

112 182 Sami Uyar TUR KTM 250 EXC 05:54:31 CP 4 – Bronze

113 70 Murdo MacLarty GBR Husqvarna TE 300 05:55:23 CP 4 – Bronze

114 43 Josef Figl AUT Montesa 4 Ride 05:56:43 CP 4 – Bronze

115 153 Nick van Zyl ZAF KTM 300 06:00:28 CP 4 – Bronze

116 118 Vladimir Vasilycv RUS KTM 250 06:02:25 CP 4 – Bronze

117 29 Erhan Sertkaya TUR Beta 250 RR 06:07:15 CP 4 – Bronze

118 172 Erdem Töraydin TUR KTM 250 EXC 06:07:18 CP 4 – Bronze

119 69 Thomas Frayne GBR Beta 300 RR 06:25:58 CP 4 – Bronze

120 139 Mehmet Okuyan TUR Husqvarna TE 250 06:46:26 CP 4 – Bronze

121 185 Süleyman Aydin TUR Gas Gas 300 06:48:47 CP 4 – Bronze

122 39 Adrian Mihu ROU KTM 300 EXC 01:11:11 CP 3 – Bronze

123 104 Brendon Cousin AUS Husqvarna TE 350 01:56:57 CP 3 – Bronze

124 91 Amit Bar ISR KTM 300 02:04:51 CP 3 – Bronze

125 173 Berkant Karademir TUR KTM 250 EXC 02:07:45 CP 3 – Bronze

126 170 Sedat Afşar TUR KTM 250 EXC 02:10:27 CP 3 – Bronze

127 102 Jonathan Critchlow THA KTM 200 XC 02:12:28 CP 3 – Bronze

128 168 Bent Eröz TUR KTM 250 EXC 02:16:32 CP 3 – Bronze

129 106 Mustafa Koyyeri TUR KTM 450 EXC 02:17:20 CP 3 – Bronze

130 127 Zacharia Millward TUR Beta 250 RR 02:17:41 CP 3 – Bronze

131 188 Hidir AkÇocuk TUR KTM 250 EXC 02:18:20 CP 3 – Bronze

132 146 Hasan Öztuğlu TUR KTM 250 EXC 02:19:14 CP 3 – Bronze

133 133 Mustafacan Küpeli TUR KTM EXC 250 02:19:44 CP 3 – Bronze

134 141 Asim Kabadag TUR Beta X-trainer 02:20:01 CP 3 – Bronze

135 81 Hubertus Giovannini DEU Husqvarna TE 300 02:20:24 CP 3 – Bronze

136 54 Yahya Gağlar Aşim TUR Husqvarna TE250 02:21:21 CP 3 – Bronze

137 135 Tuncay Karaman TUR KTM EXC 250 02:24:13 CP 3 – Bronze

138 137 Lev Khutoretskiy RUS Beta X-trainer 300 02:24:46 CP 3 – Bronze

139 67 Murray Shotter GBR Sherco 300 02:26:11 CP 3 – Bronze

140 129 Özkan Özkan TUR KTM Freeride 250 R 02:28:20 CP 3 – Bronze

141 114 Mubarak Alsaeed TUR KTM 02:31:44 CP 3 – Bronze

142 89 Idan Shemesh ISR Husqvarna TE 300 02:31:50 CP 3 – Bronze

143 138 Hakan Atay TUR Husqvarna TE 250 02:32:44 CP 3 – Bronze

144 191 Oğuz Meric TUR Husqvarna TE 300 02:34:30 CP 3 – Bronze

145 179 Yunus Arpacı TUR Sherco 250 ST 02:35:54 CP 3 – Bronze

146 109 Mehmet Aydin TUR KTM 300 EXC 02:36:06 CP 3 – Bronze

147 177 Selahattin Karaca TUR KTM 250 02:36:36 CP 3 – Bronze

148 196 Mustafa Sarica TUR Sherco 250 02:38:56 CP 3 – Bronze

149 136 Andreea Goga ROU KTM Freeride 250 R 02:39:54 CP 3 – Bronze

150 194 Ibrahim Taş TUR 02:42:11 CP 3 – Bronze

151 164 Ayhan Aydin TUR Beta 250 02:47:25 CP 3 – Bronze

152 78 Paul Mckie GBR KTM 300 EXC 02:49:29 CP 3 – Bronze

153 148 Tibet Koyuncu TUR KTM 250 EXC 02:53:10 CP 3 – Bronze

154 169 Recep Bahadir TUR Husqvarna TE 250 02:53:17 CP 3 – Bronze

155 151 Jan Keikus DEU Sherco 250 SEF-R 03:01:32 CP 3 – Bronze

156 181 Mehmet Ergin Uysal TUR Beta X.Trainer 250 03:02:30 CP 3 – Bronze

157 119 Oleg Shcherbina RUS Husqvarna 300 03:03:06 CP 3 – Bronze

158 165 Avoin Gôrun TUR Beta 250 03:03:39 CP 3 – Bronze

159 189 Bariş Evran TUR Husqvarna TE 250 03:05:34 CP 3 – Bronze

160 26 Gökhan Sandıkçıoğlu TUR Husqvarna 250 TE 03:07:11 CP 3 – Bronze

161 154 Huseyin Doğan TUR Husqvarna TE 250 03:13:17 CP 3 – Bronze

162 197 Ali Çiragöz TUR Husqvarna 250 03:16:58 CP 3 – Bronze

163 144 Ahmet Selim Yucel TUR KTM 250 EXC 03:22:06 CP 3 – Bronze

164 174 Rıza Kantarcı TUR KTM 250 EXC 03:22:39 CP 3 – Bronze

165 195 Özal Ünal TUR Husqvarna 250 TE 03:28:34 CP 3 – Bronze

166 107 Haukur Thorsteiwssow ISL HUSKY 300 03:29:22 CP 3 – Bronze

167 143 Tarkan Güveloğlu TUR KTM 250 EXC 03:35:12 CP 3 – Bronze

168 159 Muammer Balta TUR KTM 525 03:37:24 CP 3 – Bronze

169 190 Güney Erdal TUR Husqvarna TE 300 03:39:39 CP 3 – Bronze

170 110 Ismail Cantekin TUR Husaberg 300 CC 03:54:59 CP 3 – Bronze

171 55 Okan Tan TUR KTM 250 EXC-F 03:59:05 CP 3 – Bronze

172 175 Mehmet Ilke Ildeyi TUR KTM 250 EXC 03:59:30 CP 3 – Bronze

173 27 Cagri Aslan TUR Husqvarna TE300 04:01:22 CP 3 – Bronze

174 156 Sayat Sahakoğlu TUR KTM 250 EXC-F 04:13:48 CP 3 – Bronze

175 198 Burcu Tugayoğlu TUR KTM Freeride 04:36:50 CP 3 – Bronze

176 140 Seyfullah Çolakoğlu TUR Gas Gas ec 250 05:44:36 CP 3 – Bronze

177 171 Ümit Çubuk TUR KTM 250 EXC 01:42:53

178 134 Ilker Aker TUR KTM EXC 300 00:00:00

179 180 Ali Kocabaş TUR KTM 250 EXC 00:00:00

180 108 Theodora Heimisdottir ISL KTM FREERIDE 00:00:00

181 24 Murat Yazıcı TUR Beta 250 RR 00:00:00 DNS

182 192 Çınar Urhan TUR KTM EXC 300 00:00:00 DNS

183 82 Chris Ball GBR Husqvarna TE 300 00:00:00 DNS

184 90 Eran Shemesh ISR Husqvarna TE 300 00:00:00 DNS

185 199 Fatih Gül TUR KTM EXC 250 00:00:00 DNS

186 100 René Reist CHE Husqvarna TE 350 00:00:00 DNS

187 126 Mark Millward TUR Beta 250 X Trainner 00:00:00 DNS

188 68 Thomas Bradshaw GBR Beta 300 RR 00:00:00 DNS

189 105 Christian Legnitto USA KTM 300 00:00:00 DNS

190 183 Zafer Kaysuk TUR KTM 250 EXC 00:00:00 DNS

191 42 Peter Nesuta AUT Husqvarna 350 FE 00:00:00 DNS

192 176 Mehmet Ali Bahçeci TUR KTM 250 EXC 00:00:00 DNS

193 187 Baran Gökdemir TUR Husqvarna TE 250 00:00:00 DNS

194 79 Pierre Schendel DEU KTM 300 EXC 00:00:00 DNS