Πρόσφατα

Touquet Enduropale 2019 – O N.Watson μεγάλος νικητής και στο Touquet!

Μετά την πρόσφατη επικράτηση του στοRed Bull Knock Out 2019 o Nathan Watson κατάφερε να κερδίσει ακόμα έναν αγώνα σε παραλία, αυτή τη φορά το ιστορικό Touquet Enduropale 2019. Ο περσινός νικητής του αγώνα Milko Potisek βρισκόταν πίσω από τον Watson και τον πίεζε σχεδόν σε ολόκληρο τον αγώνα, μέχρι να εγκαταλείψει από μηχανική βλάβη.

Αποτελέσματα Touquet Enduropale 2019
1 8 WATSON Nathan Moto Club Thomer la Sogne 15 – 10:56.581
2 4 MARTENS Daymond Moto Club Pecquencourt 15 4:55.490 10:50.620
3 18 FURA Richard Moto Club de Thelle 15 6:53.360 10:41.700
4 42 VAN BEVEREN Adrien Moto Club Pecquencourt 15 7:56.232 10:57.700
5 7 WATEL Stephane Moto Club du Littoral 59 15 10:44.259 11:07.289
6 35 PETROV Petar Touquet Auto Moto 15 13:53.102 10:48.921
7 14 SOT Maxime Union Motocycliste de l’Aube 15 13:56.170 11:11.171
8 6 BROSSIER Victor Touquet Auto Moto 15 15:23.451 11:08.821
9 15 POTISEK Milko Moto Club du Littoral 59 14 1 Tr. 10:37.720
10 32 FLORIN Timothee Racing Tout Terrain 14 1 Tr. 11:17.600
11 11 HAUQUIER Jeremy Moto Club Pecquencourt 14 1 Tr. 10:54.850
12 20 MEPLON Marshall Touquet Auto Moto 13 2 Tr. 11:07.291
13 41 SIMPSON Stefan 13 2 Tr. 11:43.630
14 36 BONNEAU Jeremy Moto Club des ESTEYS 13 2 Tr. 11:15.570
15 19 BECKER Florent M. Foyer rural de Faulx 13 2 Tr. 12:08.470
16 50 GEMBALA Sabry Calais Sports Mécaniques 13 2 Tr. 11:15.909
17 38 MULEC Toni 13 2 Tr. 12:04.310
18 161 MOLLON Eddy Moto Club de Saint Joseph 13 2 Tr. 11:49.939
19 47 BETHYS Andy MX School 13 2 Tr. 11:49.690
20 31 LOUIS Tim Moto Club des Buttes de Beauregard 13 2 Tr. 11:34.959
21 91 ABGRALL David Kewenn Krampons 13 2 Tr. 11:58.891
22 166 LEVREAU Mickael Moto Club Angerien 13 2 Tr. 11:38.472
23 77 LAMOUR Adrien Moto Club De Lanvaux 13 2 Tr. 12:19.030
24 28 BRANCO Kilian ASM Guisseny 13 2 Tr. 11:44.860
25 21 MOREL Pierre Moto Club Pecquencourt 13 2 Tr. 11:44.601
26 10 JEANNE Maxime Ouville Moto Club 13 2 Tr. 12:07.051
27 159 BOIDRAS Benjamin Moto Club de Brou 13 2 Tr. 11:24.070
28 59 CAMPET Julien Moto Club du Pignada 13 2 Tr. 11:49.649
29 23 CAZAUNAU Benjamin Moto Club Langonnais 13 2 Tr. 12:32.809
30 97 JORRY Adrian Moto Club de Dreux 13 2 Tr. 11:54.278
31 39 THIOLLIER Vincent Moto Club des ESTEYS 13 2 Tr. 11:27.751
32 40 KELLETT Todd Moto Club de Gouy en Artois 12 3 Tr. 10:51.991
33 51 THOREL Francois Moto Club Mervillois 12 3 Tr. 11:41.020
34 45 HOLYOAKE Robert 12 3 Tr. 12:33.760
35 26 GERMAIN Marc Grenoble Enduro Club 12 3 Tr. 12:26.518
36 61 CAILLET Alexandre Moto Club du Littoral 59 12 3 Tr. 11:55.711
37 287 BELMANS Raf Moto Club Huismes 12 3 Tr. 12:24.669
38 78 RENAUX Guillaume Moselle Moto Club 12 3 Tr. 12:09.301
39 65 CARAT Yann Moto Club des ESTEYS 12 3 Tr. 12:02.171
40 86 FERRY Loic Moto Club de Sore 12 3 Tr. 11:47.540
41 55 LEROY Richard Touquet Auto Moto 12 3 Tr. 12:08.658
42 71 NOWAK Quentin Team Lt 75 12 3 Tr. 11:50.050
43 140 MALET Brice ESTT 12 3 Tr. 11:23.131
44 24 JORE Sullivan Touquet Auto Moto 12 3 Tr. 12:19.371
45 147 PIWOWARCZYK Benjamin Moto Club Mervillois 12 3 Tr. 12:19.501
46 79 DROOGHAAG Daniel 12 3 Tr. 12:01.830
47 43 PAIN Olivier Moto Club des Deux Sevres 12 3 Tr. 11:52.180
48 1204 ROBSON John 12 3 Tr. 11:57.280
49 44 MOREL Alexandre Mx Park Clastres 02 12 3 Tr. 11:53.441
50 110 CHARPENTIER Jeremy Moto Club les Galipes 12 3 Tr. 12:20.661