Πρόσφατα

Red Bull Romaniacs 2019 – Οι συμμετοχές και οι Έλληνες του φετινού αγώνα

Ο 16ος αγώνας του Red Bull Romaniacs ξεκινάει αύριο στο Sibiu της Ρουμανίας όπου 445 συμμετέχοντες σε τέσσερις κατηγορίες θα ξεχυθούν στα Καρπάθια όρη για πέντε ημέρες hard enduro βασανιστηρίων! Ανάμεσα τους ο Γιάννης Πολυχρόνης από την Αθήνα που συμμετέχει για δεύτερη φορά στον αγώνα φέτος στην κατηγορία Bronze ενώ στην ίδια κατηγορία θα αγωνιστούν και οι Λευτέρης Κουρούγιανης και Νικόλας Λαφίτης από την Κύπρο. Δείτε παρακάτω αναλυτικά τις συμμετοχές του φετινού αγώνα.

GOLD

 1# Wade Young (ZAF) Sherco Factory
#2 Manuel Lettenbichler (DEU) Flatschingfast Factory Team
#3 Jonny Walker (GBR) Red Bull KTM Factory Racing
#4 Billy Bolt (GBR) Rockstar Energy Husqvarna Factory racing
#5 Alfredo Gomez Cantero (ESP) Rockstar Energy Husqvarna Factory racing
#7 David Cyprian (CZE) JD Gunnex KTM
#8 Mario Roman (ESP) Sherco Factory racing team
#9 Philipp Scholz (DEU) KTM / Kini / ilupi
#10 Keith Curtis (USA) KC 711 Racing
#12 Michele Bosi (ITA) Enduro action Bosioffroad
#13 Josep Garcia Montana (ESP) Red Bull KTM Factory racing
#14 Nathan Watson (GBR) Red Bull KTM Factory racing
#15 Graham Jarvis (GBR) Rockstar Energy Husqvarna Factory racing
#16 Taddy Blazusiak (POL) Red Bull KTM Factory racing
#17 Thomas Schranz (CHE) Moto Center Schwyz
#18 Tuinstra Rienk (NLD) Enduro Riding Sibiu
#19 Pol Tarres (ESP) TTR Officine Rigamonti
#20 Sonny Goggia (ITA)
#21 Rigor Rico (BRA) Beta Brasil 3R
#22 Dwayne Kleynhans (ZAF) Brother Leaderthread KTM
#23 Sandra Gomez Cantero (ESP) Husqvarna – Zonapaddock
#24 Dieter Rudolf (AUT) KTM
#25 Chris Perry (AUS) Perrychicken and Emz Race Team
#26 Suff Sella (ISR) Sella Racing
#27 Matthew Green (ZAF) Kargo Liqui Moly Racing
#28 David Garza (MEX) Beta Racing Mexico
#29 Ib Andersen (NOR) GasGas Racing Team Norway
#30 Anthony Solar (AUS) Wildwood Rock
#31 Michael Walkner (AUT)
#32 André Wold Larsen (NOR) Spinninwheel
#33 Adam Giles (AUS) Oz-Tac Engineering / 6HD
#34 Gavrilov Mikhail (RUS) 100%Enduro
#35 William Hoare (GBR) Eurotek KTM
#36 William Oosthuizen (ZAF) Pepson plastics Husqvarna racing
#37 Ziv Karmi (ISR) KTM Israel – Champ factory
#38 Jonathan Richardson (GBR) Xgrip,Greenford
#39 Claudiu Bozesan (ROU) Green Village Apartments
#40 Vasiu Nicolae Miron (ROU) Black Ryders Sibiu

SILVER

#100 Josu Artola (ESP) Zatika Team
#101 Emanuel Gyenes (ROU) Autonet Motorcycle Team
#102 Stefan Simpson (GBR) KTM AG
#103 Cristian Harpa (ROU) Motoclub Haita
#104 Josef Westgarth (GBR) Eurotek
#105 Róbert Márkus (HUN) Moto HP se
#106 Alberto Aramburu (ESP) Aramburu xtreme
#107 Charles Feyrit (FRA) Team TT Beaujolais/ LMSENS
#108 Avramescu Razvan (ROU) GO RACING
#109 Tim Gibson (AUS) Donkey
#110 Mark Kirby (GBR) Eurotek KTM/ K and N Surfacing
#111 Fabien Choffat (CHE) Mc jura
#112 Fernando Maldonado (ESP) Barranquillo School of Champions
#113 Jose Carbonell (ARG) Solomototeam Argentina
#114 Jordan Arnaud (FRA) Marlh’mot
#115 Thomas Boder (AUT) Enduro Austria Racing Team
#116 Florian Kirchmayer (AUT) 907racing Team
#117 Grant Herbert (NZL) Korito Farms ltd
#118 James Stearns (USA) INSIDE ENDURO
#119 Richard Heinike (DEU) Team Motorrad Welink
#120 Henchoz Sullivan (CHE) pays d’enhaut
#121 Dustin Mccarthy (USA) Chocolate Mountian ranch
#122 Sergiu Grecu (ROU) Motoclub Haita
#123 Manuel Quintar (ARG) Solomoto Team Argentina
#124 Vitalii Iakovenko (UKR)
#125 James Jackson (GBR) Eurotek ktm
#126 Felix Straube (ARG) Solomoto Team Argentina
#127 Mark Jackson (GBR) Eurotek KTM
#128 Wil Westgarth (GBR) Eurotek
#130 Aleksi Vilkko (FIN) Snellman Motorsport Finland
#131 Shane Bowden (AUS) Shane Bowden
#132 Evgeny Kosukhin (RUS) Enduro Ural
#133 Alexandr Antipin (RUS) Enduroural
#135 Hostyánszki Tibor (HUN) 1 WD
#136 Sean Clarke (NZL) Team Kiwi Rider
#137 Adam Poole (AUS) cmp racing
#138 Guy Nursella (ISR) Beta Israel/ Metro Motor
#139 Sam Winterburn (GBR) EUROTEK KTM
#140 Mykolas Paulavicius (LTU) Moto-Adventures Racing Team
#141 Ralf Dietze (DEU) Maschinenbau Dietze
#142 Diego Bauer (GTM) Revolution Bikes Guatemala
#143 Carlos Yusty (MEX)
#144 Marcel Hasenauer (AUT) Wuschz‘n Rider
#145 Ronen Cohen (ISR) Motorica
#147 Leeroy Verdegem (FRA) New Cal Enduro
#148 José Manuel Paz (ARG) Solomoto Team Argentina
#149 Malcolm Macrae (NZL) Enduro Legion
#150 Mauricio Del Hierro (PER) Nava Racing
#151 Marc Holder (DEU) Team Pussy Racing
#152 Matthias Reichmann (DEU) Team Pussy Racing MSC Bräunlingen
#153 Vincenzo Barbagallo (BRA) Tranqueiras Racing
#154 Mario Riegler (AUT) Lietz Sport/KTM Zauner
#155 Rafal Czech (POL)
#156 Piotr Urbanski (POL)
#157 Patrick Riegler (AUT) Lietz Sport/KTM Walzer/ECGravelPit
#158 Giorgi Otiashvili (GEO) husky.ge
#159 Tomasz Gagat (POL) BKM BIELSKO / Diverse Extreme Team
#160 Warren Barwell (ZAF) BB Cars RAD moto
#161 Braun David (DEU) D B Motorsports
#162 Ionescu Cristian (ROU) Free Bike Team
#163 Mark De Lautour (NZL) Gibson Tyres NZ
#164 Shane Moss (AUS) Untamed Enduro Romania
#165 Roberto Quintanilla (MEX) Beta Mexico
#166 Nicola Casolari (ITA)
#167 Achim Bergmann (ZAF) Pepson Plastic Husqvarna
#168 Marcus Morgan (GBR) MJM groundworks
#169 Itzik Kelner (ISR) Betamotor Israel / Metro Motor
#170 Ron Kadshai (ISR) KTM Israel – Champfactory
#171 Yossi Gutman (ISR) KTM Israel
#172 Josef Cernohorsky (CZE) Prestavbydodavek.cz
#174 Fritz Steger (AUT) Wuschz´n Rider
#175 Lukas Zehnder (DEU) Endurides/MH-Motorräder/Team Zehnder
#176 Pascal Springmann (DEU) X-Lite / Beta Offroad Team Marbach
#177 Vladimir Vlk (CZE) http://www.vlkdoprava.cz
#178 Keith Jenkins (GBR)
#179 Ian Worrall (GBR) Rockinghams of Southam
#180 Vogel Marcel (CHE) ORTP
#181 Mitchell Gallagher (NZL) New Zealand
#182 Wilfried Schmidtmayr (AUT)
#183 Wilco De Lange (NLD) OffroadSweden
#184 Sam David Preece (AUS) Raceline Motorcycles. B&B Off-Road
#185 Thibaud Leiser (CHE) MC Jurassien
#186 Jachym Milosavljevic (CZE) Pizza Gatto Nero
#187 Pavel Ouda (CZE) Midlandoil.cz
#188 Ionut Anghelus (ROU) Moto 24
#189 Marco Pfeifer (DEU) KTM Alskom / Enduro Fleischer
#190 Dominique Essig (DEU) Dirtbiker Mag enduroXevents MSC Marbach
#191 Alexandru Pop (ROU) Moto24
#192 Matthias Bachner (AUT) Bachner Racing
#193 Patrick Zellhofer (AUT) Bachner Racing
#194 Roberto Zanella (ITA) Nsm Racing Team
#195 Fabien Poirot (FRA) Sport Camps France
#196 Timo Bergmann (DEU) GO RACING
#197 Marc Wulf (DEU)
#198 Romain Catoni (FRA) Sport Camps France
#199 Jason Kozinsky (ZAF) The Roost KTM
#200 Mark Newton (NZL) Forest trail events
#201 Tyler Kinkade (USA) Tyler Kinkade
#202 Joshua Staley (USA)
#203 Michael Slater (GBR)
#204 Giorgi Gakheladze (GEO) husky.ge
#205 Tommy Kunert (DEU) Ilupi-Motorrad Waldmann

BRONZE

 Andreas Maier (AUT) MSC Tittmoning-Kirchanschöring
#301 Mindaugas Daugela (LTU) Transaulita
#302 Marius Muntean (ROU) Motoclub Haita
#303 Jean-Michel Vigand (FRA) CHANY MOTOS
#304 Jason Beaton (AUS) Buzz
#305 Twan Van Poppel (NLD) The Slopers
#306 Peter Rahn (DEU) X-LEO
#307 Raffael Panzeri (CHE) MCS Racing
#308 Brent Brady (AUS) Somerville Motorcylcles
#309 Wilhelm Ehm (DEU) MH Racing Endurides
#310 Dmitry Tagirov (RUS) UktusMoto
#311 Paul Westgarth (GBR) Eurotek
#312 Alexander De Haan (NLD) Amco Roke Racing Team
#313 Jean François Bernard (FRA) Sport Camps France
#314 Santiago Creel (MEX) Monkey Business
#315 Arjan Van Der Veld (NLD) Team de Doelen
#316 Raymond Borg (AUS)
#317 Dirk Vanlaer (NLD) CURO Pomptechniek
#318 Wopke Hoekstra (NLD) Hard Enduro Team Fryslân
#320 Rodrigo Zuccon (BRA) Jarva Racing /Mitas
#321 Scott Booth (GBR) Booth
#322 Tobias Muck (DEU) ATM Racing
#323 Paul Philipp (CAN) Korber
#324 Pat Cesari (GBR)
#325 Martin Kessler (DEU) MSC Marbach
#326 Jari Mutikainen (FIN)
#327 Arturo Garza (MEX)
#328 Ivan Toole (IRL) Torc Ireland
#329 David Steen (NZL) Team NFI
#331 Arno Drechsel (ITA) Team Kini
#332 Thomas Widmann (ITA) Team Kini
#333 Stefano Roscini (ITA) TEAM FAVA
#334 Andreas Machleb (DEU) BelRay MSR-Racing Team
#335 Tobias Schulze (DEU) Ride Xpower
#336 Andreas Igl (DEU) Captain Chaos Racing
#337 Ilya Solomonik (RUS) ENDURO URAL
#338 Tom Frayne (GBR) Wales
#339 Marcin Weglarz (POL) Team EURORIDER Katowice
#340 Orr Peless (ISR)
#341 Hendri Salim (IDN) Megatech
#342 Sergio Jose Canales Diaz (MEX) Beta Racing Mexico
#343 Pauliina Sievänen (FIN)
#344 Jerome Teilhard (FRA) Atomic moto
#345 Roy Janssen (NLD) Sixpointtwo Hard Enduro
#346 Roberto Dauria (ITA) Team Fava
#347 Sergio Canales Fausti (MEX) Mexico
#348 Craig Roberts (AUS) Rusty Demons
#349 Denis Rusanovich (RUS) Hard Enduro Kamchatka
#350 Corie Cooper (CAN) BSC Racing
#351 Hans Bindels (NLD) benedco
#352 Robert Kingston (AUS) Somervile motorcycles
#353 Markus Fröschl (AUT) Frölang Racing
#354 Lee Szabo (GBR) Action tracks racing
#355 Thomas Schweikart (AUT)
#357 Michael Harvey (CAN)
#358 Jürgen Langreiter (AUT) Frölang Racing
#359 Yvo Schmucki (CAN) YB Racing
#360 Jochen Roser (DEU) MSC Wieslauftal
#361 Ovidiu Tronaru (ROU) CSU Stiinta Bucuresti
#362 Robert Parry (GBR) Precision 5 star
#363 Martin Lindtner (AUT) Ilupi
#364 Christian Barrett (AUS) Dargo River Inn
#365 Robert Absmanner (AUT) Mopeibuam
#366 Robert Lietz (AUT) Lietz Sport
#367 Jascha Riepert (DEU) Team
#368 Markus Pfannenstein (DEU) Captain Chaos Racing
#369 Uwe Flath (DEU) Team Dachs
#370 David Lux (DEU) Dirtbiker Mag
#371 Ingo Kowatsch (AUT) EMC Carinthia
#372 Radu Sardarescu (ROU) Enduro Fanatics
#373 Rodrigo Anguiano (USA) Mario Roman /Team
#374 Jordi Roca (ESP) Mc vilobi
#375 Marc Basseng (DEU) rideXPower
#376 Bill Forsyth (GBR) Team LDG Preston
#377 Eddie Sloane (GBR) Trax
#378 Alberto Justo Salas (ARG) Team Argentina/ Solomoto
#379 Miguel Angel Vargas Caballero (ESP) team vargas
#380 Henrik Heikkinen (FIN) Action Office
#381 Vladimir Radostovets (KAZ)
#382 Luis Gonzalez (MEX) Team Topaded!
#383 Vladimir Kamushkin (RUS) sherco FACTORY
#385 Liam Gibson (GBR) Zambezi Expeditions
#386 Dwayne Affleck (AUS) Reddot extreme / Moto Empire
#387 Facci Alberto (ITA) No Fears Team Asd
#388 Angelo Gambino (ITA) Enduroblogger
#389 Julian Hamanek (AUT) S.H.A.L.
#390 James Brown (GBR) RetroTrials.com / SCMCC
#391 Andreas Lips (DEU)
#392 Philip Roper (GBR) Indigo Decals / Jim Aim Racing
#393 Adam Burt (GBR) AJB PLUMBING AND HEATING
#394 Jack Berry (GBR) Jack Berry Plant Services
#395 Marc Grillis (AUS) Slow maniacs
#396 Pierre Antoine Colombie (FRA) Moto Team 81
#397 Jamie Black (GBR) JB racing
#398 Ole-Johnny Skøien (NOR) Team Askim Mc Norway
#399 Romain Courty (FRA) SPORT CAMPS FRANCE
#400 Zeno Pasti (ITA) Moto club Treviso
#401 Jake Harris (GBR) Weldbros racing
#402 Mark Lewis (GBR) Trials Day
#403 Cameron Bice (AUS) MK1 Motorcycles
#404 Florian Grauvogl (DEU) rideXpower
#405 Eric Slominski (USA) Slowmaniac
#406 Magnus Johannessen Hoel (NOR) Star Motor Enduro
#407 Hector Rubio Santamaria (ESP) M.C. BURGOS SPORT
#408 Filippo Ippolito (ITA) Camel Attack Extreme Team
#409 Peter Wuth (AUT) Enduroklub W7
#410 Markus Wagner (AUT) KTM Baumschlager
#411 Jose Alejandro Cisneros (MEX) TEAM CISNEROS
#412 Craig Roper (GBR) Walters medical/jim aim racing
#413 Nils Halvard Kringberg Nedberg (NOR)
#414 Fausto Perez (MEX) Beta Mexico
#415 Bogomil Kasabov (BGR) Sport Camps France
#416 Marcin Gedek (POL)
#417 Tadas Barkus (LTU) Transaulita
#418 Wayne Player (GBR) Hill view kitchens.com
#419 Jose Antonio Martinez (VEN) Mr Largo
#420 Jaco Vander Maarl (NLD) Team De Doelen
#421 Albert Kostenko (RUS) Chelgas
#422 Thomas Pintal (DEU)
#423 Simon Nutter (GBR) Eurotek KTM
#424 Ricardo Gimon (VEN) Iguana
#425 Ross Mailer (GBR) RMR
#426 Luis Jorge Moreno Garza (MEX) BETA MEXICO
#427 Bernd Buchholz (DEU) MC schlanke Birke
#428 William Slominski (USA) Slomaniac
#429 Pelaud Benjamin (FRA) AMA Team of cadors
#430 Shaun Andrikopoulos (USA) Larson 55 Racing
#431 Feike Prosje (NLD)
#432 Chuck White (USA) WoodChuck Racing/Motoland
#434 Manuel Mueller (DEU) Team Ilupi
#435 Brett Prawde (ZAF)
#436 David Andrade (MEX) Avandaro Motor sport
#437 Kin Lung Yu (HKG) 回ReunioN塘
#438 Kimmo Virtanen (FIN) TTM Factory Racing
#439 Eberhard Zehnder (DEU) Team Zehnder
#440 Robert Chavez (USA) Rob Chavez Fencing
#441 Pui Kin Ma (HKG) 回ReunioN塘
#442 Arnold De Lange (NLD) http://www.Adventure-Bike.nl
#443 Pedro Esteves (PRT) Casa Oliva/ 100 Domus Racing Team
#444 Poutaraud Matthieu (FRA) Team Oxi-Light
#445 Aliaksandr Shunkou (BLR) Bulba Enduro
#446 Chang Nam Loong (MYS) MALAYSIA SDU KTM GROUP JOHOR
#447 Bulai Paul (ROU) Master Bike
#448 Gavin Mccarthy (USA) Chocolate Mountain Ranch
#449 Mark Galbraith (NZL) New Zealand
#450 Remus Haupt (USA)
#451 Amit Bar (ISR) Motofan
#452 Willy Buchanan (NZL) Forest Trail Events
#453 Sebastien Cousinie (FRA) MOTO TEAM 81
#454 John Cockings (AUS) JCA
#455 Christian Hill (NZL) Team NFI
#456 Brett Summers (AUS)
#457 Brendon Cousins (AUS) cousins racing
#458 Ben Hogan (NZL) Team NFI
#459 Nicholas Kirk (AUS) Kirk Constructions
#460 Aaron Pfadt (USA) Off Highway Van
#461 Garry Player (GBR) Player Plumbing
#462 Eduard Socaci (ROU) Go Racing Bucuresti
#463 Petr Vítek (CZE) AAA-HODINKY.CZ
#464 Ziegler Peter (CHE) Enduro Team – Maroc
#465 Lefteris Kourouyiannis (CYP) LeftN’Ride/Sherco Cyprus
#466 Chris Green (GBR) Chris green roofing
#467 Jos Voncken (NLD) benedco
#468 Vincent Vanderheyde (BEL) DE SLEKSKES
#469 Jonny ( Ioannis ) Polychronis (GRC) The Heart Of Hard Enduro / Sherco Hellas
#471 Peet Van Saase (NLD) Team de Doelen
#472 Sven Kümmel (DEU) MSC Marbach
#473 Matthias Trenz (DEU) BSN racing
#474 Jürgen Kruptschak (AUT) MSC Enduro-Junkies
#475 Markus Obendorfer (AUT) X-Power
#476 Ashley Vazey (NZL) Team NFI
#477 Paul Mapperson (AUS) Acron industrial
#478 Nathan Mclean (GBR)
#479 Werner Zehnder (DEU) Zehnder Strassenbau
#480 Boris Stebler (CHE) EnduroTeam – Maroc
#481 Adam Keil (GBR) ATK Removals
#482 James Dunn (GBR) Weld bros racing
#483 Elad Sasson (ISR) Dirt-X
#484 Florian Wegmann (AUT) Euro Motors Graz
#485 Richard Manser (GBR) Precision5star
#486 Kevin Keller (DEU) X-LITE RIDERS CLUB
#487 Chad Lundstrom (USA) Lundstrom Chiropractic
#488 Adriaan Kentrop (NLD) Amco Roke Racing Team
#489 Jacob De Booij (NLD) Bouwbedrijf U.Veenstra BV
#490 Callum Gibbons (GBR) MJM groundwork’s
#492 Geoff Brigden (GBR) Gbpanelcraft
#493 Marco Faria (BRA) Faria Máquinas/BMS Racing
#494 Sebastian Hecht (DEU)
#495 Nikolas Lofitis (CYP) Sayious Adventure Park
#496 Hans Dahlström (SWE) AiM Motorsport Sweden
#497 Pellicer Jerome (FRA) Moto team 81
#498 Dan Watson (NZL) Zambezi Expeditions
#499 Wouter-Jan Van Dijk (NLD)
#500 Max Machleb (DEU) BelRay MSR-Racing Team
#501 Sebastian Valls (GTM) Revolution Bikes Guatemala
#502 Robin Holtmeulen (NLD) Hocoparts Racing
#503 Denis Pagan (FRA) Welcome TT
#504 Yves Hersche (CHE)
#505 Graydon Ilderton (ZAF) Nomadik
#506 Valerii Oleinikov (RUS) 100% ENDURO
#507 Gavin Johnston (GBR) Taxi man

IRON

#600 Oz Nehoray (ISR) Nehoray Properties Israel
#601 Ernesto Cisneros (MEX) Team Cisneros
#604 Elias Polos Fayad (MEX) Motoclub Alpina Mexico
#605 Dominic Coleman (GBR) Eurotek KTM
#606 Mark Lucas (USA) TheMotodoc.com
#607 Sebastian Diemer (DEU) Alpaca Racing
#608 Renato Arredondo Ramos (MEX) Motozit Enduro Team
#609 Peter Nesuta (AUT) Husqvarna/Damianik
#610 Diego Canales (MEX) KTM Avándaro MotorSport
#611 Jamie Mcintyre (GBR) McIntyre
#612 Rene Endres (DEU)
#613 Andreas Nieder (DEU) Nieder Racing
#614 Tony Walch (NZL)
#615 Adam Baker (DEU) Nieder Racing
#618 Carlos Cisneros (MEX) Team Cisneros
#619 Ruben Rollon (ESP) Motosur
#620 Christopher Withers (AUS) Big Boys DO cry
#621 Andrew Steele (GBR) lee walters ort
#622 Firmin Mourino (FRA) Sport Camps France
#623 Hector Esteban Berra (MEX) Motozit Enduro Team
#624 Leni Binder (ROU) RedRoo Adventures
#626 Eduardo Martinez Lopez (MEX) Motozit Enduro team
#627 Isaac Garcia Ponce (MEX) Motozit Enduro Team
#628 David Gibson (GBR) Jb racing
#629 Peter Urquhart (GBR) Highgrove Construction
#630 Klaus Dieter Mueller (DEU) Racing Event Technik
#631 Moritz Müller (DEU) Racing Event Technik
#632 Matthias Kumpf (DEU) Sägewerk Kumpf
#633 Scott Roberts (GBR) Ks vehicle solutions ltd /Lee Walters Ort
#634 Charles Smith (GBR) Blackcastle racing
#635 Joanna Paluch (POL)
#636 Branislav Rafaj (SVK) Arubiana / Bingo Restaurant
#637 Mike Whitacker (GBR) Team Ldg Treston Uk
#638 Anna Schmölzl (DEU) Schmölzl Racing Team
#639 Stephen Thorne (CAN) Bule Dirt Bikers
#640 Robert Ballard (GBR) Prestige Worldwide
#641 Sam Cave (GBR) Cave
#642 Juan Tonda (ESP) Team 200+
#643 Jose Javier De Castro Perez (ESP) Metacrilatos Burgos
#644 Aldo Canale (ITA) RPM GARANTIE
#645 Agostino Crema (ITA) INPS Racing Team
#646 Eoin Oheochaidh (IRL)
#647 Graham Maclachlan (ZAF) Lee Walters ORT
#648 Victor Otalora (MEX) Team Cisneros
#649 Luc Courty (FRA) Sport Camps France
#650 Tony Cave (GBR) Cave
#651 Rory Jones (GBR) Lee Walters ORT /TRF Enduro Team
#652 Aaron Panozza (AUS) Aaron Panozza
#653 Ricardo Carrillo Sigler (MEX) Motozit Enduro Team
#654 Danny Melvin (USA) Salinas Ramblers MC/RedBull North America
#655 Götz Jaeger (DEU) Dignition Racing Team
#656 Peter Schmölzl (DEU) Schmölzl Racing Team
#657 Stefan Baer (DEU)
#658 Pavel Maltsev (RUS) METEORIT ENDURO
#659 Stuart Yaxley (GBR) Prestige worldwide
#660 Bevan Holmes (NZL) Team NFI
#661 Aaron Mcfadzen (AUS) Peter Stevens Motorcycles
#662 Scott Winton (GBR)
#663 Andrew Donnelly (AUS) Braxton Capital
#664 Brenden Murphy (AUS) 3M Flatty
#665 Nick Redpath (GBR)
#666 Pierluigi Clini (BRA) Hard Team Brasil
#667 Jan Thundercliffe (GBR) Grindale Woodwork Ltd
#669 Rod Heald (GBR) Heald Ltd
#670 Ulrich Kraemer (DEU) Greenduro
#671 Torsten Schafft (DEU) Greenduro
#672 Ryan Ostrikoff (CAN) Bule Dirt Bikers
#673 Paul Shone (GBR) Bule Dirt Bikers
#674 Christian Schunke (DEU) Ralley Racing Team Scheer/KTM Rau
#675 Raz Nehoray (ISR) Nehoray Properties Israel
#676 Martin Meck (DEU) Team Enduro Koch / Enduro Schlauch
#677 Hart Victor (SGP) Rocx Enduro Moto Maniacs
#678 Iain Hamill (GBR)
#679 Armand Richard (GLP) Xtrem enduro
#680 Alexander Serbinov (RUS) INTAR
#681 Markus Stebler (CHE) Enduro Team Maroc.ch
#682 Vadim Tagirov (RUS) UktusMoto
#684 Anthony Lefrancois (GLP) Xtrem enduro
#685 Geir Ove Tjensli Foss (NOR) Team Askim MC Norway
#686 Tomas Otto Portero Arfsten (ESP) Team 200+
#687 Jason Clarke (GBR)
#688 Lee Hutsby (GBR)
#689 Tom Simpson (GBR)
#690 Joshua Devine (AUS) JDR-SPAX-MRW
#691 Mica Sella (ISR) sella racing
#692 Robert Mercer (USA)
#693 Alois Bachleitner (AUT) Mazda Bachleitner
#694 Craig Keyworth (GBR) Adventure Tech
#695 Philipp Von Bülow (DEU) Alpaca Racing
#697 David Khmiadashvili (GEO) HUSKY.GE
#698 Rene Schubach (DEU) Team Hector Hamburg
#699 Tommi Suhonen (FIN)
#700 Domenic Dercole (AUS) Domaniacs 2019
#701 Kurt Morelli (ARG) Rochman Enduro School
#702 Jakob Dessecker (DEU) Dignition Racing Team
#703 Stephan Helm (DEU) Reifen Helm
#704 Alex Lehr (USA) Lehr Real Estate
#705 Chris Macauley (GBR)
#706 Derek Gulbrandsen (GBR)
#707 Pedro Quiros (CRI) Paradygm Firm
#708 Jobe Urquhart (GBR)
#709 Robert Schmidt (DEU) Racing Team Schmidt
#710 Alexander Büchl (DEU) Offroadzentrale Motorsport
#711 Lee Walters (GBR)